КАФЕДРА ПСИХІАТРІЇ та НАРКОЛОГІЇ
НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. акад. О.О. Богомольця
м. КИЇВ
вул. Фрунзе, 103, корпус 7

   
Информация о сайте
Конструктор сайтов - uCoz
Меню сайта


Форма входа


Поиск


Наш опрос
ВАШ РЕЙТИНГ СОТРУДНИКОВ КАФЕДРЫ (один ответ)

Всего ответов: 742


Друзья сайта
 • НАЦ.МЕД.УНИВЕРСИТЕТ
 • ДОКТОР для ВАШЕЙ ДУШИ
 • СКОРАЯ ПОМОЩЬ
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • ОднаКнопка<!-- </bc> --></td></tr></table>
<br><table border=

 • Статистика
  Счётчик ПР тиц
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Приветствую Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 16:52
  Загальна інформація

  Адреса: Киев, ул. Фрунзе, 103, корпус 7
  Кафедра розташована на базі київської міської клінічної психоневрологічної лікарні №1
  На кафедрi працюють: 2 професори, 5 доцентів, 2 асистента.
   

  тел.: 468-5068 (комутатор) + внутришній номер 3333- лаборантська

  тел.: 463-7483 - професор НАПРЄЄНКО Олександр Костянтинович

  тел.: 503-8754 - доцент СЕЛЮКОВ Георгій Іванович

  тел.: 503-8750 - доцент ДУПЛЕНКО Павло Юрійович


  Завідувач кафедри:

   
    НАПРЄЄНКО ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ
  – доктор медичних наук (1991), професор (1992), Заслужений діяч науки і техніки України (2004), завідувач кафедри психіатрії та наркології (з 1991 р.) Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

  1997-2000 рр. – член експертної ради ВАК України. 1998-2005 рр. – головний позаштатний спеціаліст з психіатрії МОЗ України. З 2005 р. – член експертної комісії з нейротропних препаратів Державного фармацевтичного центру МОЗ України. З 2010 р. – голова Проблемної комісії «Психіатрія» МОЗ та НАМН України, член Наукової Ради Науково-експертного центру лікарських засобів, створених на основі нано- та інших новітніх технологій, НАН України. Член редакційних колегій низки фахових наукових журналів.

  Автор і співавтор близько  280 друкованих наукових праць з проблем психіатрії, наркології та суміжних спеціальностей, у тому числі 4 підручників,  7 навчальних посібників, 6 монографій, 4 клінічних посібників, довідників і практикумів, понад 25 статей в провідних світових медичних журналах і  тезів доповідей за кордоном, 2 державних стандартів надання медичної допомоги, 2 державних формулярів лікарських засобів тощо. У цих роботах відображено результати наукових досліджень і досвід медичної допомоги хворим на основні форми психотичної та непсихотичної патології. Крім розробки цих традиційних проблем психіатрії є співзасновником пріоритетного для вітчизняної медицини науково-практичного напрямку – «екологічної психіатрії». Значну увагу приділяє розвитку психосоматичної медицини та особистісно-орієнтованої психотерапії.  Виступав з науковими доповідями на конгресах і конференціях в Росії, США, Японії, Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Голландії та інших країнах. Співавтор проекту першого Закону України «Про психіатричну допомогу» (2000), ряду директивних документів щодо його реалізації. Співавтор 4 чинних навчальних програм для ВУЗів  III-IV рівнів акредитації. Підготував 4 докторів  і 16 кандидатів наук.

  Член президії правління Товариства невропатологів, психіатрів і наркологів, голова правління Київського регіонального товариства психіатрів, наркологів і медичних психологів, член Ради Міжнародної асоціації невідкладної (екстремальної) психіатрії.

  Нагороджений Орденом Преподобного Агапіта Печерського, кількома почесними грамотами МОЗ України, Київського міського голови та відомчими відзнаками.