КАФЕДРА ПСИХІАТРІЇ та НАРКОЛОГІЇ
НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. акад. О.О. Богомольця
м. КИЇВ
вул. Фрунзе, 103, корпус 7

   
СОТРУДНИКИ КАФЕДРЫ
Конструктор сайтов - uCoz
Меню сайта


Форма входа


Поиск


Наш опрос
ВАШ РЕЙТИНГ СОТРУДНИКОВ КАФЕДРЫ (один ответ)

Всего ответов: 742


Друзья сайта
 • НАЦ.МЕД.УНИВЕРСИТЕТ
 • ДОКТОР для ВАШЕЙ ДУШИ
 • СКОРАЯ ПОМОЩЬ
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • ОднаКнопка<!-- </bc> --></td></tr></table>
<br><table border=

 • Статистика
  Счётчик ПР тиц
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Приветствую Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 16:36

  Завідувач         кафедри

  Професор НАПРЄЄНКО  Олександр Костянтинович

  (перехід до інформації)

   

  /DZERUZINSKA/NAD..jpg Професор
  ДЗЕРУЖИНСЬКА Наталія Олександрівна

  В 1986 році закінчила перший лікувальний факультет Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця. У 1986-1988 рр. навчалась в клінічній ординатурі, а в 1988-1991 рр. в аспірантурі у ВНДІ загальної та судової психіатрії ім. В.П. Сербського (м. Москва), де в 1991 р. успішно захистила кандидатську дисертацію. З 1992 по 2010 рік працювала в УНДІ соціальної і судової психіатрії та наркології, де пройшла шлях з молодшого до головного наукового співробітника.

  У 2001 р. присвоєно вчене звання «Старшій науковий співробітник». У 2003 р. успішно захистила докторську дисертацію за темою: «Коморбідні психічні розлади у літніх пацієнтів загальної медичної (кардіологічної) практики».

  З 2011 р. працювала доцентом, з 2013 р. є професором кафедри психіатрії та наркології НМУ імені О.О. Богомольця.

  Є членом Вченої ради медико-психологічного факультету та апробаційної ради «Нервові хвороби і психіатрія» НМУ імені О.О. Богомольця. Член спеціалізованої вченої ради Д26.620.01 при УНДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України зі спеціальності 14.01.16 – психіатрія. Також є членом редакційної ради науково-практичного журналу «Архів психіатрії», атестованого ДАК МОН України, та міжнародного науково-практичного журналу «Психиатрия, психотерапия и клиническая психология», атестованого ДАК МОН України, ВАК Російської Федерації та ВАК Республіки Білорусь.

  Дзеружинська Н.О. є співавтором 23 монографій, підручників і  навчальних посібників, а також понад 200 наукових статей, методичних рекомендацій та інших наукових праць та 1 патенту. Є керівником  4 виконавців кандидатської дисертації. Має вищу кваліфікаційну категорію з «Психіатрії», з «Медичної психології», також має спеціалізації за фахом «Дитяча психіатрія», «Управління охороною здоров’я» і «Психотерапія». Заснувала на базі кафедри школу молодих психіатрів і клінічних психологів.

  Спектр наукових інтересів — ендогенні захворювання, соматопсихічні розлади, неврози, медико-психологічна коррекція.

  Доцент СЕЛЮКОВ Георгій Іванович:
   
   - в 1972 р. закінчив з відзнакою лікувальний факультет київського медичного інституту та занесений до "Золотої Книги Пошани” КМІ. Після завершення в 1975 р. навчання в аспірантурі працював до 1992 р. асистентом кафедри психіатрії, а в червні 1992 р. обраний на посаду доцента кафедри психіатрі Національного медичного університету. З цього року є незмінним відповідальним за навчальну роботу на кафедрі. В червні 1993 р йому присвоєно вчене звання "Доцент”. В 1998 р. Обраний Дійсним Членом Європейської Академії Епілепсії. В 1990 р. захистив кандидатську дисертацію з спеціальності "Психіатрія”. В 1997-1998 - Головний психіатр ГУОЗ м. Києва. Член Правління Української протиепілептичної Ліги, член редакційної колегії журналу "Вісник епілептології", член Київського осередку Ассоціації психіатрів України. Учасник багатьох Міжнародних Конгресів, Конференцій и З'їздів у Великобританії, Німеччині, Італії, Польщі, Чехії, в Україні. Експерт IOP з фізикальних методів дослідження мозку. Куратор підготовки лікарів-інтернів за фахом «Психіатрія». Викладач елективного курсу «Сексологія» для студенів НМУ, клінічних психологів інституту післядипломної освіти університету ім.. Т.Г. Шевченко та лікарів-сексопатологів. Лікар-психотерапевт вищої категорії; лікар-психіатр вищої категорії. Впродовж 14 років є консультантом в мережі Інтернету на багатьох медичних порталах з питань психотерапії та сексології.

  Особистий сайт   http://selyukov.ucoz.net/  Доцент ОТРОЩЕНКО Наталія Петрівна:


   

  Доцент ПРОЦИК Валентина Олексіївна:

  - 1954 р.н., кандидат  медичних наук, доцент кафедри психіатрії та наркології Національногомедичного університету імені О.О. Богомольця,    У 1977 році закінчила з відзнакою   Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова.   Працювала лікарем-психіатром в КОПНЛ №2.  З 1989 року обіймає посаду асистента , а з 2004 року  - доцента кафедри  психіатрії та наркології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.  Читає вибіркові лекції , проводить практичні заняття з психіатрії та медичної психології, здійснює підсумковий модульний контроль знань, приймає екзамени, проводить консультації. У її доробку - демонстраційні матеріали для лекцій,   підготовка методичних розробок, тез лекцій, питань для тестового контролю знань, ситуаційних задач, кураторство з впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу на медичному факультеті №2. Кандидатська дисертація на тему « Суїцидні прояви при психічних розладах у осіб старших 45 років» захищена у 1992 році. Опубліковано 53 наукові роботи. Наукові дослідження присвячені проблемі суїцидної поведінки, лікуванню депресій , вивченню впливу патопластичних факторів при основних формах психічної патології, дослідженню ефективності та переносимості сучасної психофармакотерапії шизофренії та афективних розладів з супутньою екзогенно-органічною патологією. Має винахід: Спосіб лікування депресій. Патент на винахід UA13787A,A61N1 1/30, 25.04.97 (співавтори Дзюб Г.К., Грязєв С.А.). З 1997 по 2009 рр. була відповідальним виконавцем 5 держбюджетних та 12 госпрозрахункових НДР кафедри. Лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії, здійснює лікувально-діагностичну та консультативну роботу, проводить клінічні конференції з розбором хворих в КМКПНЛ №1. Приймає участь у  конференціях та симпозіумах різного рівня: Procic V.A."The suicidal bihaviour in depressive elderly patients”// The Regional Symposium of WPA  (Prague,1995);  Procic V.A. A significance of the family therapy for suicidal behaviour prophylaxis in elderly patients suffering neuroses liked disorders //First World Congress on Psychotherapy. - Vienna, 1996.- P.32  Стажувалась з психіатрії в Австрії на Зальцбург - Корнелівському семінарі (Зальцбург,1997),  регулярно підвищує кваліфікацію на кафедрі психіатрії  КМАПО ім. П.Л.Шупика, приймала участь в освітній програмі Московського інституту гештальту та психодрами з гештальт консультування/терапії( Київ, 2003), в Міжнародному семінарі-тренінгу в Греції (Афіни, 2005),  Болгарії ( Софія, 2009), GСР – тренінгах та ін. Маєдосвід у проведенні міжнародних багатоцентрових рандомізованих плацебо-контрольованих  клінічних випробувань лікарських засобів як співдослідник, координатор досліджень, рейтер.


  Доцент ДУПЛЕНКО Павло Юрійович:

  Дупленко Павло Юрійович, 1960 р.н., к.мед.н, доцент кафедри психіатрії та наркології, лікар-психіатр вищої категорії, куратор студентського гуртка.

  Закінчив Київский медичний інститут у 1983 році, за фахом "лікувальна справа".

  З 1993 року кандидат медичних наук, дисертація «Психофізіологічна характеристика осіб з хроніичною алкогольною інтоксикациєю», автор 47 наукових робот.  Доцент НАПРЄЄНКО Наталія Юріївна

  - 1970  року народження, освіта вища,  в 1995 році закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту.  Після проходження інтернатури за спеціальністю „психіатрія” на базі Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні   з 1998 року по 2010 рік працювала  асистентом  кафедри психіатрії, психології та сексології Львівського національного медичного університету  імені Данила Галицького. В 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Діагностика та корекція когнітивних порушень у хворих з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання алкоголю» в Українському НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України за спеціальністю 14.01.16 — психіатрія.

  З 2010 року  працювала  асистенткою кафедри психіатрії та наркології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за сумісництвом, а з 2011 року по теперішній час — на основному місці роботи, в вересні 2013 року переведена на посаду доцента кафедри. Є автором та співавтором 45 наукових праць, у тому числі 1 підручника, 4 навчальних посібників, 2 монографій.  Загальний стаж роботи за фахом — 18 років, науково-педагогічних стаж — 15 років. Лікар-психіатр вищої категорії.

  Спектр наукових інтересів — психіатричні, загальномедичні та медико-психологічні аспекти залежності від психоактивних речовин. Запланувала та виконує докторську дисертацію на тему: «Депресії у хворих з алкогольною залежністю (клініка, діагностика, лікування та медико-соціальна реабілітація)» за спеціальністю 14.01.16 — психіатрія.  > Следующая  стра